התקשרו
טלפון: 03-5611111 דוא"ל: noam@laorlaw.co.il
ארנונה

משרד נועם לאור ושות' עוסק בדיני ארנונה ורשויויות מקומיות ובין המובלים בתחום זה בארץ. משרדנו זכה להישיגים ותקדימים בתחום דיני הארנונה. אנו מייצגים אזרחים ועסקים רבים כנגד ניסיונות של רשויות מקומיות ועיריות להעלות את מיסי הארנונה מנימוקים שונים. לעיתים מדובר בהעלאה ישירה של הארנונה, לעיתים העלאת הארנונה נעשית על ידי שינוי אופן מדידת הנכס ולעיתים על ידי שינוי סיווגו של הנכס מנכס דל ארנונה לנכס עתיר ארנונה.

משרדנו מתמודד מול העיריות והרשויות במטרה שלא לאפשר את העלאת דמי הארנונה כאשר לעיתים קרובות מדובר בהעלאות המנוגדות לחוק. כך גם במקרים רבים אנו פועלים לשם הפחתת מיסי הארנונה הקיימים, כאשר מסתבר כי אלה נגבים לעיתים קרובות באופן הנוגד את החוק. באמצעות משרדנו הוגשו עתירות מנהליות אשר תוקפות החלטות בלתי חוקיות של הרשויות המקומית או העיריות להעלות את מיסי הארנונה. במקרים אחרים אנו פועלים במישור של הגשת השגות לועדת הערר של הרשות המקומית. משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם מיטב המודדים המוסמכים אשר במקרה הצורך מסייעים בידינו לבצע מדידות אמת לשטח הנכסים, כמו גם מדידות על פי פרמטרים שונים. לא פעם מסתבר כי מדידתו של נכס שונה באופן מהותי מהמדידה שבוצעה על ידי הרשות והדבר מוביל להפחתה ניכרת בדמי הארנונה.

בשל מורכבותם של דיני הארנונה בישראל והחוקים המיוחדים שחוקקו בעניין זה, החל משנות השמונים אשר זכו לשם: "חוקי ההקפאה", יש צורך בידע מקיף ובהבנה של חוקי ההקפאה והפסיקה הרלוונטית על מנת לתקוף את החלטת הרשויות המקומיות והעיריות לבצע שינויים והעלאות בדמי הארנונה.

לקישור לכתבה בווינט בקשר לעתירה מנהלית שהוגשה באמצעות משרדנו כנגד עיריית חולון לחץ כאן:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3976248,00.html

לקישור לכתבה בווינט בקשר לפסק הדין התקדימי המקבל עתירה מנהלית שהוגשה באמצעות משרדנו כנגד עיריית חולון לחץ כאן:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4153098,00.html

לפסק הדין המלא כנגד עיריית חולון לחץ כאן:
פסק דין 54821-10-10 מרכז מכרזים נגד עיריית חולון

מדוע לבחור בנו:

ניסיון

כבר שנים רבות שאנו מלווים אלפי לקוחות בכל צורך שיש להם בתחום המשפטי. אומרים שאין חכם כבעל הנסיון ואנחנו בטוחים שבכל יום, אנחנו יודעים יותר ממה שידענו אתמול והלקוחות שלנו נהנים מהנסיון הזה.

לוחות זמנים

אנחנו עובדים קשה ולא מעט פעמים מסביב לשעון בשביל שהלקוחות שלנו יקבלו את השירות והטיפול המהיר ביותר. בכל תיק ועבור כל לקוח, אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו עובדים בשבילכם.

שירות

המילה "שירות" מזמן נהפכה לסיסמה, אבל אצלנו היא דרך חיים. אנחנו מבינים את החשיבות של שירות טוב עבור הלקוח עבור כל האספקטים הנדרשים בכל תיק ואנחנו עושים מה שצריך בשביל שתקבלו שירות טוב.

מקצוענות

בסוף לצד הנסיון, השירות ולוחות הזמנים יש את הדבר הכי חשוב ככל הנראה בתחום שלנו והוא המקצוענות. כשאתם עובדים איתנו, אתם יכולים להיות רגועים שכל עורך דין במשרד, עובד על התחומים שהוא הכי טוב בהם.

נגישות
גלילה לראש העמוד