התקשרו
טלפון: 03-5611111 דוא"ל: noam@laorlaw.co.il
ביטוח תלמידים

כל תלמיד מגיל 3 ועד לגיל 18 מבוטח בפוליסת ביטוח תלמידים מטעם משרד החינוך (כולל ילדים בגני ילדים, בפעוטונים ובמעונות יום המופעלים על ידי רשויות מקומיות או ארגונים מרכזיים ותלמידי סמינר למורים או תלמידי ישיבות עד גיל 45). פעמים רבות נפגעים תלמידים הן בשטח ביה"ס בזמן הלימודים, הן בפעילות מחוץ לביה"ס כגון טיול, יום גיבוש וכיוצ"ב, ולעיתים בשעות אחה"צ בעת משחק עם חברים.

חשוב להדגיש כי הפוליסה תקפה גם ביחס לתאונות ופגיעות הנגרמות לתלמידים מחוץ לשטח בית הספר וללא כל קשר לבית הספר (גם מי שנפגע בביתו או בעת שהיה בחו"ל) ואף אם הפגיעה נגרמה בשל חוסר זהירות של התלמיד הנפגע. תלמידים אלה זכאים לקבלת פיצוי בהתאם לתנאי הפוליסה.

(תנאי זה לא חל על תלמידי גני ילדים, פעוטונים ומעונות יום המכוסים רק לגבי פגיעות שאירעו במסגרת פעילות הגן/פעוטון/מעון ובדרך הישירה מביתו של הילד לגן/מעון/פעוטון או בחזרה לביתו).

ככל פוליסה לביטוח תאונות אישיות, אין כל צורך להוכיח כי התאונה אירעה בעקבות רשלנות בית הספר או כל גורם אחר, ודי להוכיח את ימי ההיעדרות ו/או הנזק (הנכות) שנגרמה לתלמיד.

ניתן לתבוע פיצוי מכוח הפוליסה, בגין ימי היעדרות מבית הספר כאשר קיים רף מינימום של 21 ימי היעדרות ומקסימום 6 חודשים. סכום הפיצוי עומד על כ-85 ש"ח ליום היעדרות בניכוי 5 הימים הראשונים. בגין הימים שהתלמיד היה מאושפז בבית חולים משולם סכום נוסף.

בנוסף, ניתן לתבוע בגין אחוזי נכות שנותרו לתלמיד בעקבות הפגיעה עד לסך של כ-340,000 ש"ח בגין גרימה של 100 אחוזי נכות.התביעה בגין הנכות אינה תלויה בתביעה בגין ימי ההיעדרות, כך שגם תלמיד שלא זכאי לפיצוי בגין ימי היעדרות יכול לקבל פיצוי ככל שנגרמה לו נכות.

כמו כן, ניתן לתבוע את ההוצאות הרפואיות שנגרמו לתלמיד בשל התאונה ואשר אינן מכוסות ע"י קופות החולים (עד 10% מהסכום ששולם בפועל) וכן הוצאות בגין שכירות/רכישה של אמצעי עזר רפואיים שהתלמיד נזקק להם, וזאת לתקופה של 6 חודשים, ועד לסך כולל של כ-1,300 ש"ח.

לצורך תביעת ימי הריתוק יש צורך באישור בית הספר כי התלמיד אכן נעדר וכן באישור רפואי המעניק ימי מחלה או ריתוק בשל התאונה.

תביעה מכוח הפוליסה לביטוח תלמידים אינה מונעת מהתלמיד לתבוע את בית הספר בתביעה נוספת ככל שהפגיעה נגרמה בשל רשלנות בית הספר (לדוגמא: בור בחצר בית הספר, שימוש במתקנים לא בטיחותיים, מורה אחת המשגיחה על שתי כיתות, אי השגחה על תלמיד מתפרע שגרם נזק לתלמיד אחר וכו').

הפוליסה מחריגה כיסוי בגין אירוע של תאונת דרכים, פעולות איבה ורשלנות רפואית.

גם הורים אשר נפגעו במסגרת פעילותם (כגון: ליווי טיול, השגחה באירוע, השתתפות בפעילות מחוץ לשטח בית הספר וכו'), מבוטחים בפוליסה וזכאים לפיצוי במקרה של פגיעה.

מדוע לבחור בנו:

ניסיון

כבר שנים רבות שאנו מלווים אלפי לקוחות בכל צורך שיש להם בתחום המשפטי. אומרים שאין חכם כבעל הנסיון ואנחנו בטוחים שבכל יום, אנחנו יודעים יותר ממה שידענו אתמול והלקוחות שלנו נהנים מהנסיון הזה.

לוחות זמנים

אנחנו עובדים קשה ולא מעט פעמים מסביב לשעון בשביל שהלקוחות שלנו יקבלו את השירות והטיפול המהיר ביותר. בכל תיק ועבור כל לקוח, אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו עובדים בשבילכם.

שירות

המילה "שירות" מזמן נהפכה לסיסמה, אבל אצלנו היא דרך חיים. אנחנו מבינים את החשיבות של שירות טוב עבור הלקוח עבור כל האספקטים הנדרשים בכל תיק ואנחנו עושים מה שצריך בשביל שתקבלו שירות טוב.

מקצוענות

בסוף לצד הנסיון, השירות ולוחות הזמנים יש את הדבר הכי חשוב ככל הנראה בתחום שלנו והוא המקצוענות. כשאתם עובדים איתנו, אתם יכולים להיות רגועים שכל עורך דין במשרד, עובד על התחומים שהוא הכי טוב בהם.

נגישות
גלילה לראש העמוד