התקשרו
טלפון: 03-5611111 דוא"ל: noam@laorlaw.co.il
הטרדה מאיימת

אחר בכל דרך שהיא או נקיטת איומים כלפיו, בנסיבות הנותנות בסיס סביר להניח כי המטריד או המאיים עלול לשוב ולפגוע בשלוות חייו, בפרטיותו או בחירותו של האדם או כי הוא עלול לפגוע בגופו. הטרדה מאיימת כלפי אדם יכול שתהא, בין השאר, באחד מאלה:

(1) בבילוש, במארב או בהתחקות אחר תנועותיו או מעשיו, או בפגיעה בפרטיותו בכל דרך אחרת;

(2) בנקיטת איומים בפגיעה בו או במאיים עצמו;

(3) ביצירת קשר עמו בעל פה, בכתב או בכל אמצעי אחר;

(4) בפגיעה ברכושו, בשמו הטוב, או בחופש התנועה שלו.

הטרדה מאיימת היא האובססיביות של הטרדה בלתי פוסקת, לרוב כשקיימת היכרות מוכרת כגון: בני זוג (לרוב כאשר אחד מבני הזוג מסרב לסיים את הקשר), יחסי שכנות, עובדים, ועוד. לעיתים הטרדות אלו מבצעות על ידי מעריצים כפייתיים כלפי ידוענים. דפוסי התנהגות אלה כוללים הטרדות הפוגעות בשלוות חייו, בפרטיותו או בגופו של אדם ומהווה חשש לפגיעה בגופו של האדם המוטרד.

החוק נותן לבית המשפט סמכות לתת צווים להגנת אדם מפני הטרדה מאיימת וכן להורות לו לשמור על מרחק מביתו של הנפגע, ממקום עבודתו, מהמקומות בהם נוהג הנפגע להימצא. החוק גם מסמיך את בית המשפט לאסור על כל יצירת קשר עם הנפגע או אחזקת נשק בידי המטריד.

במשך השנים טופלו במשרדנו מספר רב של מקרי הטרדות, וניתנו צווים רבים למניעת אותן הטרדות על ידי שמירת מרחק מביתו של הנפגע, ממקום עבודתו, איסור על יצירת קשר טלפוני, באינטרנט או בכל דרך אחרת, וכן צו להפקדת נשקו של המטריד.

מדוע לבחור בנו:

ניסיון

כבר שנים רבות שאנו מלווים אלפי לקוחות בכל צורך שיש להם בתחום המשפטי. אומרים שאין חכם כבעל הנסיון ואנחנו בטוחים שבכל יום, אנחנו יודעים יותר ממה שידענו אתמול והלקוחות שלנו נהנים מהנסיון הזה.

לוחות זמנים

אנחנו עובדים קשה ולא מעט פעמים מסביב לשעון בשביל שהלקוחות שלנו יקבלו את השירות והטיפול המהיר ביותר. בכל תיק ועבור כל לקוח, אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו עובדים בשבילכם.

שירות

המילה "שירות" מזמן נהפכה לסיסמה, אבל אצלנו היא דרך חיים. אנחנו מבינים את החשיבות של שירות טוב עבור הלקוח עבור כל האספקטים הנדרשים בכל תיק ואנחנו עושים מה שצריך בשביל שתקבלו שירות טוב.

מקצוענות

בסוף לצד הנסיון, השירות ולוחות הזמנים יש את הדבר הכי חשוב ככל הנראה בתחום שלנו והוא המקצוענות. כשאתם עובדים איתנו, אתם יכולים להיות רגועים שכל עורך דין במשרד, עובד על התחומים שהוא הכי טוב בהם.

נגישות
גלילה לראש העמוד