התקשרו
טלפון: 03-5611111 דוא"ל: noam@laorlaw.co.il
מקרקעין

עריכת הסכמי מכר דירות ונדל"ן לקונים מוכרים- רשום ומחיקה של הערות אזהרה, טיפול בזכויות הרשומות במנהל מקרקעי ישראל או בחברה משכנת, העברת זכויות חכירה, ייעוץ בנושא מס שבח ומס רכישה, בדיקת הסכמי מכר ומתן הערות ברכישת דירה מקבלן, משכנתאות, ליווי מסחרי כולל, העברת זכויות קנייניות ללא תמורה, פירוק שותפויות במקרקעין, כינוס ומכירה של מקרקעין, עריכת הסכמי שכירות לשוכרים ומשכירים.

מדוע לבחור בנו:

ניסיון

כבר שנים רבות שאנו מלווים אלפי לקוחות בכל צורך שיש להם בתחום המשפטי. אומרים שאין חכם כבעל הנסיון ואנחנו בטוחים שבכל יום, אנחנו יודעים יותר ממה שידענו אתמול והלקוחות שלנו נהנים מהנסיון הזה.

לוחות זמנים

אנחנו עובדים קשה ולא מעט פעמים מסביב לשעון בשביל שהלקוחות שלנו יקבלו את השירות והטיפול המהיר ביותר. בכל תיק ועבור כל לקוח, אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו עובדים בשבילכם.

שירות

המילה "שירות" מזמן נהפכה לסיסמה, אבל אצלנו היא דרך חיים. אנחנו מבינים את החשיבות של שירות טוב עבור הלקוח עבור כל האספקטים הנדרשים בכל תיק ואנחנו עושים מה שצריך בשביל שתקבלו שירות טוב.

מקצוענות

בסוף לצד הנסיון, השירות ולוחות הזמנים יש את הדבר הכי חשוב ככל הנראה בתחום שלנו והוא המקצוענות. כשאתם עובדים איתנו, אתם יכולים להיות רגועים שכל עורך דין במשרד, עובד על התחומים שהוא הכי טוב בהם.

נגישות
גלילה לראש העמוד