התקשרו
טלפון: 03-5611111 דוא"ל: noam@laorlaw.co.il
נזיקין וביטוח

נזקי גוף – תאונות דרכים, חבויות (תאונות כלליות), תאונות עבודה – לווי הלקוח משלב הכנת התביעה / ההגנה לרבות תכנון והכנת חוות הדעת השונות ועד סיום התיק לרבות גבייה. המשרד מייצג גם מספר חברות ביטוח בנושא זה, ביניהן: כלל חברה לביטוח, מנורה חברה לביטוח.

נזקי רכוש – רכב, רכוש (אש, מים וכו') – לווי הלקוח מהמועד הקרוב ביותר לקרות האירוע לרבות ייצוג מול הרשויות לשמירת כל האינטרסים בעת חקירת האירוע.

 

תביעות עפ"י פוליסות

תביעות פוליסות רכוש בגין אירועי שריפה / הצפה / גניבה / פגעי מזג אויר – לווי הלקוח מהמועד הקרוב ביותר לקרות האירוע לרבות ייצוג מול הרשויות לשמירת כל האינטרסים בעת חקירת האירוע.

תביעות פוליסות אבדן כושר עבודה, פוליסות בריאות ותאונות אישיות – עבודה עם טובי המומחים ותכנון אסטרטגי של התביעה ו/או ההגנה למול הפוליסה הספציפית שבתוקף.

מדוע לבחור בנו:

ניסיון

כבר שנים רבות שאנו מלווים אלפי לקוחות בכל צורך שיש להם בתחום המשפטי. אומרים שאין חכם כבעל הנסיון ואנחנו בטוחים שבכל יום, אנחנו יודעים יותר ממה שידענו אתמול והלקוחות שלנו נהנים מהנסיון הזה.

לוחות זמנים

אנחנו עובדים קשה ולא מעט פעמים מסביב לשעון בשביל שהלקוחות שלנו יקבלו את השירות והטיפול המהיר ביותר. בכל תיק ועבור כל לקוח, אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו עובדים בשבילכם.

שירות

המילה "שירות" מזמן נהפכה לסיסמה, אבל אצלנו היא דרך חיים. אנחנו מבינים את החשיבות של שירות טוב עבור הלקוח עבור כל האספקטים הנדרשים בכל תיק ואנחנו עושים מה שצריך בשביל שתקבלו שירות טוב.

מקצוענות

בסוף לצד הנסיון, השירות ולוחות הזמנים יש את הדבר הכי חשוב ככל הנראה בתחום שלנו והוא המקצוענות. כשאתם עובדים איתנו, אתם יכולים להיות רגועים שכל עורך דין במשרד, עובד על התחומים שהוא הכי טוב בהם.

נגישות
גלילה לראש העמוד