התקשרו
טלפון: 03-5611111 דוא"ל: noam@laorlaw.co.il
רשלנות רפואית

תביעות בעקבות נזק גופני שנגרמו כתוצאה ממתן טיפול רפואי כושל ו/או רשלני של רופא מטפל, מוסד רפואי כלשהו ו/או בעל מקצוע. המשרד מטפל בתביעה החל משלב איסוף הראיות ו"בניית" חוות הדעת הרפואיות עם טובי המומחים) ועד תשלום הפיצוי בפסק דין או פשרה. המשרד מתמודד יום יום אל מול משרדי עורכי הדין הבכירים בתחום הרשלנות הרפואית.
עבודה והתייעצות עם טובי המומחים בתחומי הרפואה השונים וכן עם מומחי בטיחות וחוקרים מהשורה הראשונה

דוגמא לתיק רשלנות רפואית בטיפול משרדנו הינו של מושתל כלייה, המיוצג על ידינו בבית המשפט העליון בתביעתו כנגד קופת חולים כללית. הערעור שהוגש עומד על סך של כ8,000,000 ₪ .

 

מדוע לבחור בנו:

ניסיון

כבר שנים רבות שאנו מלווים אלפי לקוחות בכל צורך שיש להם בתחום המשפטי. אומרים שאין חכם כבעל הנסיון ואנחנו בטוחים שבכל יום, אנחנו יודעים יותר ממה שידענו אתמול והלקוחות שלנו נהנים מהנסיון הזה.

לוחות זמנים

אנחנו עובדים קשה ולא מעט פעמים מסביב לשעון בשביל שהלקוחות שלנו יקבלו את השירות והטיפול המהיר ביותר. בכל תיק ועבור כל לקוח, אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו עובדים בשבילכם.

שירות

המילה "שירות" מזמן נהפכה לסיסמה, אבל אצלנו היא דרך חיים. אנחנו מבינים את החשיבות של שירות טוב עבור הלקוח עבור כל האספקטים הנדרשים בכל תיק ואנחנו עושים מה שצריך בשביל שתקבלו שירות טוב.

מקצוענות

בסוף לצד הנסיון, השירות ולוחות הזמנים יש את הדבר הכי חשוב ככל הנראה בתחום שלנו והוא המקצוענות. כשאתם עובדים איתנו, אתם יכולים להיות רגועים שכל עורך דין במשרד, עובד על התחומים שהוא הכי טוב בהם.

נגישות
גלילה לראש העמוד