התקשרו
טלפון: 03-5611111 דוא"ל: noam@laorlaw.co.il
שטחים ציבוריים

במקרים של פגיעה הנגרמת לאדם כתוצאה מהימצאותו של מפגע, מכשול או ליקוי כלשהוא ואשר כתוצאה ממנו נפגע אדם, הוא רשאי להגיש תביעה נזיקית כנגד העירייה או הרשות אשר אלה מצויים בשטחה.

דוגמאות לפגיעות נפוצות בשטחים ציבוריים:

– נפילה שנגרמה בשל מרצפת שבורה במדרכה המיועדת להולכי רגל.

– פגיעה כתוצאה מנפילה לבור שלא כוסה.

– פגיעה כתוצאה מהחלקה על רצפה רטובה.

– נפילה אשר נגרמה בשל תכנון לקוי של מדרגות, מעקה או מבנה, שנבנו בניגוד לתו התקן הבטיחותי הקבוע בחוק.

– פגיעה כתוצאה מהעדר תאורה מספקת.

רצוי מאד לתעד באמצעות מצלמה את המפגע או הליקוי וכן את המיקום המדויק שלו (ניתן לבקש מקרוב משפחה או חבר לעשות זאת).

מומלץ לפנות לקבלת טיפול רפואי באופן מיידי ואף לגשת לחדר מיון, או לכל הפחות לרופא ולפרט את נסיבות הפגיעה. בכך ימנעו ספקות עתידיות לגבי נסיבות האירוע.
כמו בכל תביעה נזיקית, יש לאסוף את כל האישורים הרפואיים שתקבלו במהלך התקופה, מרשמים לתרופות, הפניות לרופאים מומחים, דיאגנוזות רפואיות, צילומים, טיפולי פיזיותראפיה, תיעוד ביקור אצל רופא וכיו"ב. ככלל, כדאי תמיד לבקש מהרופא בסיום הטיפול העתק של התיעוד שנרשם על ידו במחשב

מומלץ לאסוף את כל הקבלות של ההוצאות שנגרמו בשל הפגיעה – כמו הוצאות נסיעות, חנייה, רכישת תרופות או עזרים מיוחדים, תשלום לרופאים וכו'.

מדוע לבחור בנו:

ניסיון

כבר שנים רבות שאנו מלווים אלפי לקוחות בכל צורך שיש להם בתחום המשפטי. אומרים שאין חכם כבעל הנסיון ואנחנו בטוחים שבכל יום, אנחנו יודעים יותר ממה שידענו אתמול והלקוחות שלנו נהנים מהנסיון הזה.

לוחות זמנים

אנחנו עובדים קשה ולא מעט פעמים מסביב לשעון בשביל שהלקוחות שלנו יקבלו את השירות והטיפול המהיר ביותר. בכל תיק ועבור כל לקוח, אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו עובדים בשבילכם.

שירות

המילה "שירות" מזמן נהפכה לסיסמה, אבל אצלנו היא דרך חיים. אנחנו מבינים את החשיבות של שירות טוב עבור הלקוח עבור כל האספקטים הנדרשים בכל תיק ואנחנו עושים מה שצריך בשביל שתקבלו שירות טוב.

מקצוענות

בסוף לצד הנסיון, השירות ולוחות הזמנים יש את הדבר הכי חשוב ככל הנראה בתחום שלנו והוא המקצוענות. כשאתם עובדים איתנו, אתם יכולים להיות רגועים שכל עורך דין במשרד, עובד על התחומים שהוא הכי טוב בהם.

נגישות
גלילה לראש העמוד