התקשרו
טלפון: 03-5611111 דוא"ל: noam@laorlaw.co.il
תאונות דרכים

המשרד מטפל בנפגעי תאונות דרכים, ומלווה את הלקוחות החל משלב הפגיעה ועד לקבלת מלוא התשלומים, לרבות גבייה.

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים מכיר בזכאות של אדם שנפגע בגופו כתוצאה מתאונת דרכים לקבלת פיצוי, ללא קשר לשאלת האשם/העדר אשם של האדם הנפגע. לפיכך, גם במקרה של אשם ברור של הנפגע או במקרה של תאונה עצמית, לא נפגעת הזכאות לקבלת פיצוי מכוח החוק.

חשוב להדגיש כי החוק והפסיקה הרחיבו את הזכאות לקבלת פיצויים על פי החוק, לא רק לאירוע של תאונת דרכים במובן הקלאסי, אלא גם למקרים שבהם הפגיעה נגרמת כתוצאה מהשימוש ברכב המנועי. לדוגמא: פגיעה תוך כדי כניסה ויציאה מהרכב, פגיעה תוך כדי פריקה וטעינה, פגיעה בעקבות מעידה במדרגות האוטובוס, פגיעה בעת תיקון דרך, ועוד.

סיווג אירוע הפגיעה כתאונת דרכים הינו קריטי ביותר, שאז שאלת האשם כלל לא נבחנת ועוברים ישר לשאלת גובה הפיצוי (להבדיל מדיני הנזיקין הכללים בהן קודם כל יש לדון בשאלת האחריות).

חשוב להדגיש כי לא רק הנהג זכאי לתבוע על פי החוק אלא כל נוסע ברכב או הולך רגל שנפגע כתוצאה מתאונת הדרכים.

לא פחות חשוב, במקרים בהם הרכב לא היה מבוטח בביטוח חובה או שלא ניתן לאתר את הנהג הפוגע, יכולים הולך הרגל ולעיתים קרובות גם הנוסע ברכב, להגיש תביעה כנגד "קרנית". מדובר בגוף שהוקם על פי החוק (במימונן של חברות הביטוח) ובה לתת מענה לכל אותם נפגעי תאונות דרכים אשר נפגעו בתאונת דרכים בשעה שלרכב הפוגע לא היה ביטוח חובה. כמובן שהנהג עצמו אשר ביודעין נמנע לבטח את נהיגתו שלו בביטוח חובה, לא זכאי לתבוע את קרנית

מאמרים בנושא תאונות דרכים :

מדוע לבחור בנו:

ניסיון

כבר שנים רבות שאנו מלווים אלפי לקוחות בכל צורך שיש להם בתחום המשפטי. אומרים שאין חכם כבעל הנסיון ואנחנו בטוחים שבכל יום, אנחנו יודעים יותר ממה שידענו אתמול והלקוחות שלנו נהנים מהנסיון הזה.

לוחות זמנים

אנחנו עובדים קשה ולא מעט פעמים מסביב לשעון בשביל שהלקוחות שלנו יקבלו את השירות והטיפול המהיר ביותר. בכל תיק ועבור כל לקוח, אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו עובדים בשבילכם.

שירות

המילה "שירות" מזמן נהפכה לסיסמה, אבל אצלנו היא דרך חיים. אנחנו מבינים את החשיבות של שירות טוב עבור הלקוח עבור כל האספקטים הנדרשים בכל תיק ואנחנו עושים מה שצריך בשביל שתקבלו שירות טוב.

מקצוענות

בסוף לצד הנסיון, השירות ולוחות הזמנים יש את הדבר הכי חשוב ככל הנראה בתחום שלנו והוא המקצוענות. כשאתם עובדים איתנו, אתם יכולים להיות רגועים שכל עורך דין במשרד, עובד על התחומים שהוא הכי טוב בהם.

נגישות
גלילה לראש העמוד