התקשרו
טלפון: 03-5611111 דוא"ל: noam@laorlaw.co.il
תביעות ייצוגיות

אחד מתחומי העיסוק העיקריים של משרד נועם לאור ושות' הוא תחום התובענות הייצוגיות. משרדנו הגיש מספר רב של תביעות ייצוגיות כנגד תאגידי ענק שונים ובתחומים שונים וזכה להישיגים רבים לתועלת הציבור והצרכנים. חלק מהתביעות הייצוגיות עדיין תלויות ועומדות בבתי המשפט ובחלקן מתנהל משא ומתן לפשרה. משרדנו עוסק בתביעות ייצוגיות במספר רב של תחומים ובעיקר (אך לא רק) תביעות ייצוגיות כנגד חברות תקשורת, לרבות תביעות ייצוגיות כנגד חברות סלולר, תביעות ייצוגיות כנגד חברות טלפוניה קווית, תביעות ייצוגיות כנגד חברות הכבלים והלווין ועוד. בחלק ניכר מהתביעות הייצוגיות שהוגשו באמצעות משרדנו הצלחנו להוביל לשינוי תפיסתי אצל תאגידי הענק אשר לא פעם שינו את דרכם הקלוקלת כבר מרגע שהוגשה התביעה הייצוגית ובכך הבאנו לתועלת מיידת לטובת ציבור הצרכנים.

הגשת תביעה ייצוגית היא כלי צרכני חשוב ורב עוצמה אשר בכוחו להוביל לשינויים מרחיקי לכת לטובת ציבור האזרחים. הצורך בכלי התובענה הייצוגית נולד מאנומליה משפטית-כלכלית לפיה אזרחים אשר נגרם להם נזק קטן יחסית נמנעו מלהגיש תביעות כנגד גופים גדולים בעיקר בשל חוסר כדאיות כלכלית הכרוכה בניהול תביעה אישית. במצב דברים זה "התעשרו" תאגידי הענק על חשבון הצרכנים תוך ידיעה כי קטנים הסיכויים שיתבעו. כוחה של התביעה הייצוגיות הינו בכך שהיא מאפשרת הגשת תביעה בשם קבוצת תובעים שנזקו של כל אחד מהם קטן אולם נזקם המצטבר הינו גדול. יחד עם זאת הגשת תביעה ייצוגית איננה דבר של מה בכך ויש צורך בידע מקיף של החקיקה והפסיקה המתפתחת בתחום זה.

המורכבות של הליך התביעה הייצוגית גורמת לנו "לסנן" היטב היטב את המקרים שמגיעים למשרדנו טרם הגשת התביעה הייצוגית. לא כל תביעה אשר ראויה להתברר כתביעה אישית מתאימה להתברר גם כתביעה ייצוגית. אנו מזמינים את קהל לקוחותינו לספר לנו ולהתייעץ עימנו לגבי מקרים מתחום הצרכנות והתביעות הייצוגיות המטרידים אותם ולקבל חוות דעת ראשונית לגבי התאמת המקרה להתברר במסגרת תביעה ייצוגית.

עורך דין נועם לאור משמש כסגן יושב ראש ועדת תובענות ייצוגיות בלשכת עורכי הדין.

לקישור לכתבה באתר "ווינט" בקשר לתביעה ייצוגית שהוגשה באמצעות משרדנו בעקבות תקלת המים בבאר שבע לחץ כאן:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3974453,00.html

לקישור לכתבה באתר "דה מרקר" בקשר לתביעה ייצוגית שהוגשה כנגד חברת הוט לחץ כאן:
http://www.themarker.com/consumer/1.579118

לקישור לכתבה באתר "לוו פורמס" בקשר לתביעה ייצוגית שהוגשה כנגד רשת "מגה" לחץ כאן:
http://www.lawforums.co.il/objDoc.asp?PID=254932&OID=294813&DivID=1

מדוע לבחור בנו:

ניסיון

כבר שנים רבות שאנו מלווים אלפי לקוחות בכל צורך שיש להם בתחום המשפטי. אומרים שאין חכם כבעל הנסיון ואנחנו בטוחים שבכל יום, אנחנו יודעים יותר ממה שידענו אתמול והלקוחות שלנו נהנים מהנסיון הזה.

לוחות זמנים

אנחנו עובדים קשה ולא מעט פעמים מסביב לשעון בשביל שהלקוחות שלנו יקבלו את השירות והטיפול המהיר ביותר. בכל תיק ועבור כל לקוח, אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו עובדים בשבילכם.

שירות

המילה "שירות" מזמן נהפכה לסיסמה, אבל אצלנו היא דרך חיים. אנחנו מבינים את החשיבות של שירות טוב עבור הלקוח עבור כל האספקטים הנדרשים בכל תיק ואנחנו עושים מה שצריך בשביל שתקבלו שירות טוב.

מקצוענות

בסוף לצד הנסיון, השירות ולוחות הזמנים יש את הדבר הכי חשוב ככל הנראה בתחום שלנו והוא המקצוענות. כשאתם עובדים איתנו, אתם יכולים להיות רגועים שכל עורך דין במשרד, עובד על התחומים שהוא הכי טוב בהם.

נגישות
גלילה לראש העמוד